Scaun de gradina Cameron, Bizzotto, 59 x 61 x 88 cm, aluminiu/textilena, alb
Stoc epuizat • Brand Bizzotto • Cod 8051836461826
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Mentiuni:
Cadru din aluminiu, acoperit cu pulbere (poliester).
Cotiere cu insertii din lemn de tec.
Sezut si spatar din Phifer Textilene 1X1.
Stivuibil.
Inaltime sezut: 44 cm.
Inaltime brate: 63 cm.
Nu necesita asamblare.
Caracteristici
| Lungime | 59 cm |
| Lățime | 61 cm |
| Înălțime | 88 cm |
| Greutate | 3.55 kg |
| Material | Aluminiu |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Scaune |
| Stil | Modern |