Scaun de bar Tina, Actona, 43x49x94 cm, piele ecologica/otel, alb
Stoc epuizat • Brand Actona • Cod 5713941105547
Culori disponibile
Alege un alt produs disponibil
Compozitie material
Compozitie material sezut: piele ecologica din poliuretan
Compozitie material spatar: polipropilena cu finisaj mat
Tip tapiterie: piele ecologica PU, alb, cod D160.
Material picioare / baza: otel, finisaj cu vopsea pulbere cu textura natur
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 76 cm
Lungime sezut: 43 cm
Adancime sezut: 42 cm
Inaltime spatar: 17 cm
Inaltime picioare: 70 cm
Culoare baza / picioare: alb
Produsul necesita asamblare.
Greutata maxima suportata: 110 kg
Documente și instrucțiuni
- N/A PDF (3.37MB) Descarcă
Caracteristici
| Lungime | 43 cm |
| Lățime | 49 cm |
| Înălțime | 94 cm |
| Greutate | 5.6 kg |
| Material | Otel |
| Culoare | Alb |
| Material tapiterie | Piele ecologica |
| Tip | Fara brate |
| Pentru | Bar |
| Tip produs | Scaun de bar |
| Stil | Modern |