Scaun de bar Oregon, Actona, 46.5x50x103 cm, piele ecologica/otel, negru
Stoc epuizat • Brand Actona • Cod 5713941229793
Culori disponibile
Alege un alt produs disponibil
Compozitie material
Compozitie material sezut si spatar: piele ecologica din poliuretan
Tip tapiterie: piele ecologica PU Vintage, negru, cod 247.
Material picioare / baza: otel, finisaj cu vopsea pulbere cu textura natur
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 76.5 cm
Lungime sezut: 42 cm
Adancime sezut: 37.5 cm
Inaltime spatar: 28 cm
Inaltime picioare: 75 cm
Culoare baza / picioare: negru mat
Produsul necesita asamblare.
Greutata maxima suportata: 110 kg
Documente și instrucțiuni
- N/A PDF (0.14MB) Descarcă
Caracteristici
| Lungime | 46.5 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Înălțime | 103 cm |
| Greutate | 6.9 kg |
| Material | Otel |
| Culoare | Negru |
| Material tapiterie | Piele ecologica |
| Tip | Fara brate |
| Pentru | Bar |
| Tip produs | Scaun de bar |
| Stil | Modern |