Scaun de bar Dima, Actona, 48.5x55x111.5 cm, piele ecologica/lemn de cauciuc, otel, alb zapada
Stoc epuizat • Brand Actona • Cod 5705994898170
Culori disponibile
Alege un alt produs disponibil
Compozitie material
Compozitie material sezut: piele ecologica din poliuretan
Compozitie material spatar: polipropilena cu finisaj mat
Tip tapiterie: piele ecologica PU, alb zapada, cod SWT1.
Material picioare / baza: lemn de cauciuc, otel, finisaj cu lac pe baza de nitroceluloza
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 75 cm
Lungime sezut: 48.5 cm
Adancime sezut: 40 cm
Inaltime spatar: 44 cm
Inaltime picioare: 70 cm
Culoare baza / picioare: lemn de cauciuc
Produsul necesita asamblare.
Greutata maxima suportata: 110 kg
Documente și instrucțiuni
- N/A PDF (1.15MB) Descarcă
Caracteristici
| Lungime | 48.5 cm |
| Lățime | 55 cm |
| Înălțime | 111.5 cm |
| Greutate | 7.6 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Alb zapada |
| Material tapiterie | Piele ecologica |
| Tip | Fara brate |
| Pentru | Bar |
| Tip produs | Scaun de bar |
| Stil | Scandinav |