Rama foto, Mauro Ferretti, Bixy, 32.5 x 13.5 x 36.2 cm, fier, multicolor
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609361876
Livrare curier - gratuit (25-30 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (25-30 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
150 Lei
Rama foto din metal decorata elegant cu crengute impodobite cu decoratiuni colorate.
Format fotografie 20 x 25 cm.
Caracteristici
| Dimensiuni | 32.5x13.5x36.2 cm |
| Lungime | 32.5 cm |
| Lățime | 13.5 cm |
| Înălțime | 36.2 cm |
| Material | Fier |
| Culoare | Multicolor |
| Tip produs | Rama foto |
| Stil | Glam |