Rama foto, Flosh, Mauro Ferretti, 15x20 cm, polirasina/sticla
Stoc epuizat • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609350153
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Dimensiuni fotografie
15x20 cm
Utilizare
1 fotografie
Caracteristici
| Lungime | 20 cm |
| Lățime | 2 cm |
| Înălțime | 25 cm |
| Greutate | 0.49 kg |
| Material | Polirasina |
| Culoare | Crem/Auriu |
| Material produs | Polirasina; Sticla |
| Tip produs | Rama foto |
| Stil | Glam |