Raft pentru perete Seramoni, Decormet, 60x14x20 cm, maro
În stoc furnizor • Brand Decormet • Cod 8681181788554
Livrare curier - gratuit (31-33 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Culori disponibile
79 Lei
Caracteristici
| Lungime | 72 cm |
| Lățime | 20 cm |
| Înălțime | 27 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro |
| Grosime | 18 mm |
| Pentru | Dormitor |
| Tip produs | Raft |
| Stil | Modern |
| Tip montare | Cu montare pe perete |