Raft pentru perete Armoni, Decormet, 3 nivele, 72x20x85 cm, maro cires/negru
În stoc furnizor • Brand Decormet • Cod 8681181788875
Livrare curier - gratuit (31-33 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Culori disponibile
157 Lei
Caracteristici
| Lungime | 72 cm |
| Lățime | 20 cm |
| Înălțime | 85 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro Cires/Negru |
| Grosime | 18 mm |
| Pentru | Dormitor |
| Tip produs | Etajera |
| Stil | Modern |
| Tip montare | Cu montare pe perete |