Raft de perete R100, Neostill, 85 x 25 x 25 cm, walnut
În stoc furnizor • Brand Neostill • Cod 8681875707939
Livrare curier - 29 Lei (29-34 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 30.04 - Marți 05.05
Culori disponibile
393 Lei
Caracteristici
| Lungime | 85 cm |
| Lățime | 25 cm |
| Înălțime | 25 cm |
| Material | Lemn; Sticla |
| Culoare | Walnut |
| Material produs | Sticla temperata; Lemn masiv |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Raft |
| Stil | Clasic |
| Tip montare | Cu montare pe perete |