Raft de perete, Hanah Home, Zikzak, 105.4x25x25 cm, Antracit
În stoc furnizor • Brand Puqa Design • Cod 8683342050074
Livrare curier - gratuit (19-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Livrare locker - gratuit (19-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
126 Lei
Solicită mai multe informații
Raft de perete
Grosime: 18 mm
Latime: 105,4 cm Inaltime: 25 cm Adancime: 25 cm
Înălțimea raftului: 25 cm
Numeroase rafturi
Poate fi fixat pe perete
Spatiu de depozitare suplimentar
Caracteristici
| Dimensiuni | 105.4x25x25 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Lățime | 105.4 cm |
| Înălțime | 25 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Antracit |
| Tip produs | Raft |
| Tip montare | Cu montare pe perete |