Raft de perete, Hanah Home, Pr1-Br, 43.2x60x9 cm, Maro
În stoc furnizor • Brand Locelso • Cod 8683342889643
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
119 Lei
Solicită mai multe informații
Raft de perete
Grosime: 18 mm
Latime: 43,2 cm Inaltime: 60 cm Adancime: 9 cm
Rafturi numeroase
Caracteristici
| Dimensiuni | 43.2x60x9 cm |
| Lungime | 9 cm |
| Lățime | 43.2 cm |
| Înălțime | 60 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Raft |
| Tip montare | Cu montare pe perete |