Raft de perete, Hanah Home, Modena, 120x30x24 cm, Stejar
În stoc furnizor • Brand Neostill • Cod 8684282403241
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
1.176 Lei
Solicită mai multe informații
Raft de perete
Latime: 120 cm Inaltime: 30 cm Adancime: 24 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 120x30x24 cm |
| Lungime | 24 cm |
| Lățime | 120 cm |
| Înălțime | 30 cm |
| Material | Lemn masiv |
| Culoare | Stejar |
| Tip produs | Raft |
| Tip montare | Cu montare pe perete |