Raft de perete, Hanah Home, Leo, 123x80.5x22 cm, Stejar
Ultima bucată • Brand Homitis • Cod 8683743798544
Livrare curier - 29 Lei (3-4 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 03.04 - Marți 07.04
Variante disponibile
209 Lei
Solicită mai multe informații
Raft de perete
Grosime: 18 mm
Marime: Latime: 123 cm Inaltime: 80,5 cm Adancime: 22 cm
Greutate maxima suportata: 3-4 kg
Caracteristici
| Dimensiuni | 123x80.5x22 cm |
| Lungime | 22 cm |
| Lățime | 123 cm |
| Înălțime | 80.5 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Stejar |
| Tip produs | Raft |
| Tip montare | Cu montare pe perete |