Raft de perete ELTAP, Vellia, 80x25x20 cm, PAL/PVC, stejar
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5905496615460
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 05.05 - Joi 07.05
Variante disponibile
121 Lei
Caracteristici
| Dimensiuni | 80x25x20 cm |
| Lungime | 80 cm |
| Lățime | 25 cm |
| Înălțime | 20 cm |
| Greutate | 5.2 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Stejar |
| Material produs | PAL; PVC |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Raft |
| Stil | Modern |
| Tip montare | Cu montare pe perete |