Raft de perete ELTAP, Sunpedo, 25x25x120 cm, PAL/PVC, negru
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5905496615422
Livrare locker - 11.99 Lei (44-48 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 15.05 - Marți 19.05
Livrare curier - 29 Lei (44-48 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 15.05 - Marți 19.05
Variante disponibile
168 Lei
Caracteristici
| Dimensiuni | 25x25x120 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Lățime | 25 cm |
| Înălțime | 120 cm |
| Greutate | 6.9 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Negru |
| Material produs | PAL; PVC |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Raft |
| Stil | Modern |
| Tip montare | Cu montare pe perete |