Raft de perete ELTAP, Figgi, 30x38x147 cm, PAL/PVC, alb
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5905496616382
Livrare curier - 29 Lei (44-48 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 15.05 - Marți 19.05
Variante disponibile
251 Lei
Caracteristici
| Dimensiuni | 30x38x147 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Lățime | 38 cm |
| Înălțime | 147 cm |
| Greutate | 16.7 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Material produs | PAL; PVC |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Raft |
| Stil | Modern |
| Tip montare | De sine statator |