Raft de perete ELTAP, Evertti, 80x20x108 cm, PAL/PVC, alb
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5905496616351
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 05.05 - Joi 07.05
Variante disponibile
195 Lei
Caracteristici
| Dimensiuni | 80x20x108 cm |
| Lungime | 80 cm |
| Lățime | 20 cm |
| Înălțime | 108 cm |
| Greutate | 11.5 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Material produs | PAL; PVC |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Raft |
| Stil | Modern |
| Tip montare | De sine statator |