Pusculita Slot Machine, Versa, 12x9x22 cm, ceramica, alb
Stoc epuizat • Brand Versa • Cod 8420327327512
Culori disponibile
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici
| Lungime | 12 cm |
| Lățime | 9 cm |
| Înălțime | 22 cm |
| Greutate | 0.44 kg |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Pusculita |
| Stil | Modern |