Perie de toaleta cu suport, Brabantia, Profile Brilliant Steel, 12.5x11.5x43 cm, otel, argintiu
În stoc furnizor • Brand Brabantia • Cod 8710755427169
Livrare curier - 29 Lei (15-19 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 17.04 - Marți 21.04
Variante disponibile
375 Lei
295 Lei
Material ezistent la coroziune.
Ideal pentru baie sau toaleta.
Suportul acopera discret peria.
Durabil si usor de curatat.
Caracteristici
| Lungime | 12.5 cm |
| Lățime | 11.5 cm |
| Înălțime | 43 cm |
| Greutate | 1.08 kg |
| Material | Otel |
| Culoare | Argintiu |
| Tip produs | Perie pentru toaleta |
| Stil | Modern |