Perdea, Halkali 250, Antracit
În stoc furnizor • Brand Aberto Design • Cod 8684283439423
Livrare curier - 19 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
111 Lei
Solicită mai multe informații
Perdea (2 piese)
Marime: 145 x 250 cm (2 piese)
Blackout
Caracteristici
| Lungime | 145 cm |
| Lățime | 250 cm |
| Greutate | 1.81 kg |
| Material | Poliester |
| Culoare | Antracit |
| Tip produs | Draperie |
| Imprimeu | Monocolor |
| Stil | Modern |
| Grad de transluciditate | Blackout |