Patura Single, L'essentiel Maison, Pom Pom, Gri
În stoc furnizor • Brand Dolce Bonita Home • Cod 8684282669173
Livrare curier - 19 Lei (22-26 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Livrare locker - 19 Lei (22-26 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
165 Lei
Solicită mai multe informații
Patura Single
Marime: 150 x 200 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 150x200 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Lățime | 150 cm |
| Material | Bumbac; Acril; Poliester |
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Patura |
| Caracteristici cheie | Lavabila la masina |
| Potrivit pentru saltea | 90x200 cm; 120x200 cm |