Pat tapitat, cu tablie si lada depozitare Polly Velvet, Signal, 120x200 cm, catifea, roz pudra
Stoc epuizat • Brand Signal • Cod 5904824417547
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Este inclus un cadru din sipci curbate montate in manere flexibile
Mecanism de ridicare
Salteaua nu este inclusa
Dimensiuni saltea: 120x200 cm
Greutate maxima suportata: 120 kg
Caracteristici
| Dimensiuni | 120x200 cm |
| Lungime | 214 cm |
| Lățime | 126 cm |
| Înălțime | 118 cm |
| Material | Metal |
| Culoare | Roz pudra |
| Material tapiterie | Catifea |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 120x200 cm |