Pat tapitat cu somiera si lada depozitare, 180x200 cm, ELTAP, Flavio, lemn/poliester, alb/negru
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5904484019884
Livrare curier - 129 Lei (43-45 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 12.05 - Joi 14.05
Variante disponibile
3.299 Lei
3.024 Lei
Compozitie material
Material tapiterie: 100% poliester (tesatura primara Soft 17, tesatura secundara Soft 11).
Material cadru: lemn de pin
Umplutura cadru partea frontala: spuma-T2542
Umplutura spatar: spuma-T2542
Picioare din plastic.
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 32 cm
Greutatea maxima suportata: 210 kg
Compartiment depozitare: 1
Somiera rabatabila cu mecanism de ridicare cu arcuri.
Suprafata de dormit: 180x200 cm
Produsul necesita asamblare, asamblat partial.
Caracteristici
| Dimensiuni | 180x200 cm |
| Lungime | 239 cm |
| Lățime | 197 cm |
| Înălțime | 83 cm |
| Greutate | 127.5 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Alb; Negru |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 180x200 cm |
| Material picioare | Plastic |
| Saltea inclusa | Nu |