Pat tapitat cu somiera si lada depozitare, 140x200 cm, ELTAP, Flavio, lemn/poliester, maro/bej
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5904484072278
Livrare curier - gratuit (46-50 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
3.108 Lei
2.849 Lei
Compozitie material
Material tapiterie: 100% poliester (tesatura primara Soft 66, tesatura secundara Soft 33).
Material cadru: lemn de pin
Umplutura cadru partea frontala: spuma-T2542
Umplutura spatar: spuma-T2542
Picioare din plastic.
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 32 cm
Greutatea maxima suportata: 170 kg
Compartiment depozitare: 1
Somiera rabatabila cu mecanism de ridicare cu arcuri.
Suprafata de dormit: 140x200 cm
Produsul necesita asamblare, asamblat partial.
Caracteristici
| Dimensiuni | 140x200 cm |
| Lungime | 239 cm |
| Lățime | 157 cm |
| Înălțime | 83 cm |
| Greutate | 107 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Maro; Bej |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 140x200 cm |
| Material picioare | Plastic |
| Saltea inclusa | Nu |