Pat tapitat cu somiera rabatabila si lada depozitare, 180x200 cm, ELTAP, Magentta, metal/poliester, gri inchis
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5905496617181
Livrare curier - 129 Lei (43-45 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 12.05 - Joi 14.05
Variante disponibile
6.070 Lei
5.564 Lei
Compozitie material
Material tapiterie: 100% poliester (tesatura primara Touch 03).
Material cadru: metal
Umplutura cadru: spuma T2130
Umplutura spatar: spuma T2130
Picioare din metal de culoare neagra.
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 44 cm
Inaltime picioare: 21 cm
Greutatea maxima suportata: 260 kg
Dimensiuni lada depozitare: 177x140x29 cm
Somiera rabatabila cu piston pe gaz
Numar lamele: 36
Suprafata de dormit: 180x200 cm
Produsul necesita asamblare, asamblat partial.
Caracteristici
| Dimensiuni | 180x200 cm |
| Lungime | 244 cm |
| Lățime | 224 cm |
| Înălțime | 106 cm |
| Greutate | 134 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Gri inchis |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 180x200 cm |
| Material picioare | Metal |
| Saltea inclusa | Nu |