Pat tapitat cu somiera rabatabila si lada depozitare, 180x200 cm, ELTAP, Plissa, metal/poliester, albastru deschis
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5905496613817
Livrare curier - 129 Lei (43-45 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 12.05 - Joi 14.05
Variante disponibile
4.679 Lei
4.289 Lei
Compozitie material
Material tapiterie: 100% poliester (tesatura primara Velvetmat 100).
Material cadru: metal
Umplutura cadru: spuma T2130
Umplutura spatar: spuma T2130
Picioare din metal de culoare neagra.
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 37 cm
Inaltime picioare: 14 cm
Greutatea maxima suportata: 220 kg
Dimensiuni lada depozitare: 180x200 cm
Somiera rabatabila cu piston pe gaz
Numar lamele: 36
Suprafata de dormit: 180x200 cm
Produsul necesita asamblare, asamblat partial.
Caracteristici
| Dimensiuni | 180x200 cm |
| Lungime | 212 cm |
| Lățime | 200 cm |
| Înălțime | 102 cm |
| Greutate | 109 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Albastru deschis |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 180x200 cm |
| Material picioare | Metal |
| Saltea inclusa | Nu |