Pat tapitat cu somiera rabatabila si lada depozitare, 160x200 cm, ELTAP, 04ROY-1.6, Carilla, metal/poliester, gri deschis
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5905496617792
Livrare curier - gratuit (46-50 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
5.027 Lei
4.608 Lei
Compozitie material
Material tapiterie: 100% poliester (tesatura primara Royal 04).
Material cadru: metal
Umplutura cadru: spuma poliuretanica T2130 si spuma T2315
Umplutura spatar: spuma poliuretanica T2130 si spuma T2315
Picioare din plastic de culoare neagra.
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 42 cm
Inaltime picioare: 2 cm
Greutatea maxima suportata: 260 kg
Dimensiuni lada depozitare: 160x200x19 cm
Somiera rabatabila cu piston pe gaz
Numar lamele: 36
Suprafata de dormit: 160x200 cm
Produsul necesita asamblare.
Caracteristici
| Dimensiuni | 160x200 cm |
| Lungime | 244 cm |
| Lățime | 222 cm |
| Înălțime | 93 cm |
| Greutate | 119 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Gri deschis |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 160x200 cm |
| Material picioare | Plastic |
| Saltea inclusa | Nu |