Pat tapitat cu somiera rabatabila si lada depozitare, 160x200 cm, ELTAP, Magentta, metal/poliester, albastru inchis
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5905496617020
Livrare curier - gratuit (46-50 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
5.879 Lei
5.389 Lei
Compozitie material
Material tapiterie: 100% poliester (tesatura primara Amore 40).
Material cadru: metal
Umplutura cadru: spuma T2130
Umplutura spatar: spuma T2130
Picioare din metal de culoare neagra.
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 44 cm
Inaltime picioare: 21 cm
Greutatea maxima suportata: 250 kg
Dimensiuni lada depozitare: 177x120x29 cm
Somiera rabatabila cu piston pe gaz
Numar lamele: 36
Suprafata de dormit: 160x200 cm
Produsul necesita asamblare, asamblat partial.
Caracteristici
| Dimensiuni | 160x200 cm |
| Lungime | 244 cm |
| Lățime | 204 cm |
| Înălțime | 106 cm |
| Greutate | 122 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Albastru inchis |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 160x200 cm |
| Material picioare | Metal |
| Saltea inclusa | Nu |