Pat tapitat cu somiera rabatabila si lada depozitare, 160x200 cm, ELTAP, Plissa, metal/poliester, gri inchis
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5905496613688
Livrare curier - gratuit (46-50 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
4.522 Lei
4.145 Lei
Compozitie material
Material tapiterie: 100% poliester (tesatura primara Velvetmat 4).
Material cadru: metal
Umplutura cadru: spuma T2130
Umplutura spatar: spuma T2130
Picioare din metal de culoare neagra.
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 37 cm
Inaltime picioare: 14 cm
Greutatea maxima suportata: 200 kg
Dimensiuni lada depozitare: 160x200 cm
Somiera rabatabila cu piston pe gaz
Numar lamele: 36
Suprafata de dormit: 160x200 cm
Produsul necesita asamblare, asamblat partial.
Caracteristici
| Dimensiuni | 160x200 cm |
| Lungime | 212 cm |
| Lățime | 180 cm |
| Înălțime | 102 cm |
| Greutate | 101 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Gri inchis |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 160x200 cm |
| Material picioare | Metal |
| Saltea inclusa | Nu |