Pat tapitat cu somiera rabatabila si lada depozitare, 140x200 cm, ELTAP, Plissa, metal/poliester, gri deschis
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5905496613534
Livrare curier - gratuit (46-50 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
4.825 Lei
4.423 Lei
Compozitie material
Material tapiterie: 100% poliester (tesatura primara Relax 03).
Material cadru: metal
Umplutura cadru: spuma T2130
Umplutura spatar: spuma T2130
Picioare din metal de culoare neagra.
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 37 cm
Inaltime picioare: 14 cm
Greutatea maxima suportata: 180 kg
Dimensiuni lada depozitare: 140x200 cm
Somiera rabatabila cu piston pe gaz
Numar lamele: 36
Suprafata de dormit: 140x200 cm
Produsul necesita asamblare, asamblat partial.
Caracteristici
| Dimensiuni | 140x200 cm |
| Lungime | 212 cm |
| Lățime | 160 cm |
| Înălțime | 102 cm |
| Greutate | 93 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Gri deschis |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 140x200 cm |
| Material picioare | Metal |
| Saltea inclusa | Nu |