Pat tapitat cu lada depozitare, 180x200 cm, ELTAP, VIV-02-1.8, Vivre, lemn/poliester, bej deschis
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5904484094652
Livrare curier - 129 Lei (43-45 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 12.05 - Joi 14.05
Variante disponibile
5.217 Lei
4.783 Lei
Compozitie material
Material tapiterie: 100% poliester (tesatura primara Dora 21).
Material cadru: lemn de pin
Umplutura sezut: Bonell si spuma T25
Picioare din plastic de culoare argintie.
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 53 cm
Inaltime picioare: 2 cm
Greutatea maxima suportata: 210 kg
Compartiment depozitare: 2
Suprafata de dormit: 180x200 cm
Produsul necesita asamblare, asamblat partial.
Caracteristici
| Dimensiuni | 180x200 cm |
| Lungime | 215 cm |
| Lățime | 180 cm |
| Înălțime | 115 cm |
| Greutate | 191 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Bej deschis |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 180x200 cm |
| Material picioare | Plastic |
| Saltea inclusa | Da |