Pat tapitat cu lada depozitare, 140x200 cm, ELTAP, VIV-15-1.4, Vivre, lemn/poliester, galben
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5904484094324
Livrare curier - gratuit (46-50 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
-
140x200 cm, Bej deschis, Dora 21
-
140x200 cm, Maro inchis, Dora 28
-
140x200 cm, Rosu, Dora 63
-
140x200 cm, Gri inchis, Dora 95
-
140x200 cm, Gri antracit, Dora 96
-
140x200 cm, Gri deschis, Grande 81
-
140x200 cm, Maro deschis, Monolith 09
-
140x200 cm, Maro inchis, Monolith 29
-
140x200 cm, Verde inchis, Monolith 37
-
140x200 cm, Gri, Monolith 84
-
140x200 cm, Albastru inchis, Monolith 77
-
140x200 cm, Galben, Monolith 48
-
140x200 cm, Roz, Mat Velvet 63
-
140x200 cm, Violet inchis, Mat Velvet 68
-
140x200 cm, Negru, Mat Velvet 99
4.970 Lei
4.556 Lei
Compozitie material
Material tapiterie: 100% poliester (tesatura primara Monolith 48).
Material cadru: lemn de pin
Umplutura sezut: Bonell si spuma T25
Picioare din plastic de culoare argintie.
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 53 cm
Inaltime picioare: 2 cm
Greutatea maxima suportata: 170 kg
Compartiment depozitare: 2
Suprafata de dormit: 140x200 cm
Produsul necesita asamblare, asamblat partial.
Caracteristici
| Dimensiuni | 140x200 cm |
| Lungime | 215 cm |
| Lățime | 140 cm |
| Înălțime | 115 cm |
| Greutate | 143 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Galben |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 140x200 cm |
| Material picioare | Plastic |
| Saltea inclusa | Da |