Pat tapitat cu lada depozitare, 140x200 cm, ELTAP, BVI-06-1.4, Vincenzo, lemn/poliester, gri deschis
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5904484093211
Livrare curier - gratuit (46-50 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
5.116 Lei
4.690 Lei
Compozitie material
Material tapiterie: 100% poliester (tesatura primara Sawana 21).
Material cadru: lemn de pin
Umplutura sezut: spuma-T25
Picioare din plastic de culoare neagra.
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 64 cm
Inaltime picioare: 1.5 cm
Greutatea maxima suportata: 220 kg
Compartiment depozitare: 2
Suprafata de dormit: 140x200 cm
Produsul necesita asamblare, asamblat partial.
Caracteristici
| Dimensiuni | 140x200 cm |
| Lungime | 224 cm |
| Lățime | 160 cm |
| Înălțime | 126 cm |
| Greutate | 220 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Gri deschis |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 140x200 cm |
| Material picioare | Plastic |
| Saltea inclusa | Da |