Pat tapitat 160x200 cu somiera inclusa, Zaffiro, L.221 l.166 H.96, pal/piele ecologica, alb
Stoc epuizat • Brand Linea • Cod 4720005748498
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Salteaua nu este inclusa!
Dimensiuni saltea: 160 x 200 cm
Somiera este inclusa
Dimensiuni tablie mare: L.166 x 14 x H.97 cm
Material tapiterie: piele ecologica
Inaltime picioare: 10 cm
Inaltime de la sol: 30 cm
Material somiera: lemn/lemn stratificat
Caracteristici
| Lungime | 221 cm |
| Lățime | 166 cm |
| Înălțime | 96 cm |
| Greutate | 48 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |