Pat pentru camera copilului, deschidere dreapta, 80x190 cm, ELTAP, PS-06, Parys, lemn/poliester, natur/gri
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5904484041236
Livrare curier - 29 Lei (46-48 zile) Comanzi azi și primești produsul: Luni 18.05 - Miercuri 20.05
Culori disponibile
1.582 Lei
Compozitie material
Material tapiterie: 100% poliester (tesatura primara Sawana 21).
Material cadru: lemn de pin
Umplutura sezut: spuma T25
Tip spatar: lemn si spuma T2130
Picioare din plastic de culoare neagra.
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 40 cm
Inaltime picioare: 1.5 cm
Suprafata de dormit: 80x190 cm
Dimensiuni lada depozitare: 85x160x17 cm
Greutatea maxima suportata: 120 kg
Deschiderea cadrului cu saltea se face din partea dreapta.
Produsul necesita asamblare.
Caracteristici
| Lungime | 195 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Înălțime | 55 cm |
| Greutate | 53 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Natur; Gri |
| Material tapiterie | Poliester |
| Pentru | Baieti; Fete |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Clasic |
| Suprafata pentru dormit | 80x190 cm |
| Material picioare | Plastic |
| Saltea inclusa | Da |