Pat matrimonial tapitat, cu tablie si lada depozitare Maison Velvet, Signal, 160x200 cm, catifea, bej
Stoc epuizat • Brand Signal • Cod 5904824413761
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Pat matrimonial
Placa MDF acoperita cu catifea
Mecanism de ridicare
Salteaua nu este inclusa
Dimensiuni saltea: 160x200 cm
Greutate maxima suportata: 240 kg
Caracteristici
| Dimensiuni | 160x200 cm |
| Lungime | 216 cm |
| Lățime | 173 cm |
| Înălțime | 110 cm |
| Material | Lemn |
| Culoare | Bej |
| Material tapiterie | Catifea |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 160x200 cm |