Pat matrimonial tapitat, cu tablie Nikozja Raven, Signal, 160x200 cm, textil, bej deschis
Stoc epuizat • Brand Signal • Cod 5904824420097
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Pat matrimonial
Este inclus un cadru din sipci curbate montate in manere flexibile
Salteaua nu este inclusa
Dimensiuni saltea: 160x200 cm
Greutate maxima suportata: 240 kg
Caracteristici
| Dimensiuni | 160x200 cm |
| Lungime | 217 cm |
| Lățime | 179 cm |
| Înălțime | 114 cm |
| Material | Lemn |
| Culoare | Bej deschis |
| Material tapiterie | Textil |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 160x200 cm |