Pat matrimonial tapitat, cu tablie Aspen Velvet, Signal, 160x200 cm, catifea, bej
Stoc epuizat • Brand Signal • Cod 5901477298172
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Patul include un cadru format din lamele curbate montate in console flexibile
Salteaua nu este inclusa
Dimensiunea saltelei 160x200 cm
Greutate maxima suportata: 240 kg
Caracteristici
| Dimensiuni | 160x200 cm |
| Lungime | 216 cm |
| Lățime | 178 cm |
| Înălțime | 124 cm |
| Greutate | 72.2 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Bej |
| Material tapiterie | Catifea |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 160x200 cm |