Pat matrimonial tapitat, cu tablie Aspen, Signal, 180x200 cm, textil, gri
Stoc epuizat • Brand Signal • Cod 5901477271755
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Patul include un cadru din lamele curbate montate in manere flexibile
Salteaua nu este inclusa
Dimensiuni saltea: 180x200 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 180x200 cm |
| Lungime | 216 cm |
| Lățime | 198 cm |
| Înălțime | 124 cm |
| Greutate | 80 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Gri |
| Material tapiterie | Textil |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 180x200 cm |