Pat cu somiera rabatabila Rizko, Pakoworld, 160x200 cm, PAL/textil, crem
Stoc epuizat • Brand Pakoworld • Cod 5207351221053
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Compozitie material: PAL melaminat, textil, spuma.
Prevazut cu spatiu de depozitare.
Inaltime picioare: 10 cm.
Somiera este inclusa.
Salteaua nu este inclusa.
Produsul necesita asamblare.
Nuanta de culoare a produsului poate fi usor diferita fata de cea afisata pe ecran.
Caracteristici
| Lungime | 162 cm |
| Lățime | 206 cm |
| Înălțime | 126 cm |
| Greutate | 101 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |