Pat continental tapitat cu lada depozitare, 180x200 cm, ELTAP, Sabeno, lemn/poliester, bej
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5905496621256
Livrare curier - 129 Lei (43-45 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 12.05 - Joi 14.05
Variante disponibile
5.307 Lei
4.865 Lei
Compozitie material
Material tapiterie: 100% poliester (tesatura primara Calmora 18).
Material cadru: lemn de pin
Umplutura sezut: spuma T2540 si arcuri Bonell
Grosime topper: 5 cm
Umplutura spatar: spuma T2130
Picioare din lemn de culoare neagra.
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 56 cm
Inaltime picioare: 11 cm
Greutatea maxima suportata: 260 kg
Compartiment depozitare: 2
Dimensiuni compartiment depozitare: 196x92x20 cm
Suprafata de dormit: 180x200 cm
Produsul necesita asamblare.
Caracteristici
| Dimensiuni | 180x200 cm |
| Lungime | 222 cm |
| Lățime | 180 cm |
| Înălțime | 111 cm |
| Greutate | 153.9 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Bej |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 180x200 cm |
| Material picioare | Lemn |
| Saltea inclusa | Da |