Pat continental tapitat cu lada depozitare, 160x200 cm, ELTAP, Sabeno, lemn/poliester, bej deschis
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5905496621188
Livrare curier - gratuit (46-50 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
5.049 Lei
4.628 Lei
Compozitie material
Material tapiterie: 100% poliester (tesatura primara Royal 18).
Material cadru: lemn de pin
Umplutura sezut: spuma T2540 si arcuri Bonell
Grosime topper: 5 cm
Umplutura spatar: spuma T2130
Picioare din lemn de culoare neagra.
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 56 cm
Inaltime picioare: 11 cm
Greutatea maxima suportata: 240 kg
Compartiment depozitare: 2
Dimensiuni compartiment depozitare: 196x72x20 cm
Suprafata de dormit: 160x200 cm
Produsul necesita asamblare.
Caracteristici
| Dimensiuni | 160x200 cm |
| Lungime | 222 cm |
| Lățime | 160 cm |
| Înălțime | 111 cm |
| Greutate | 145.4 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Bej deschis |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 160x200 cm |
| Material picioare | Lemn |
| Saltea inclusa | Da |