Pat continental tapitat cu lada depozitare, 140x200 cm, ELTAP, Kasped, lemn/poliester, gri deschis
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5905496620303
Livrare curier - gratuit (46-50 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
3.759 Lei
3.445 Lei
Compozitie material
Material tapiterie: 100% poliester (tesatura primara Royal 04).
Material cadru: lemn de pin
Umplutura sezut: spuma T2130, unitate de arcuri Bonell, spuma T2540
Grosime topper: 5 cm
Umplutura spatar: spuma T2130
Picioare din plastic de culoare neagra.
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 62.5 cm
Inaltime picioare: 1.5 cm
Greutatea maxima suportata: 220 kg
Compartiment depozitare: 1
Dimensiuni compartiment depozitare: 140x136x19 cm
Suprafata de dormit: 140x200 cm
Produsul necesita asamblare.
Caracteristici
| Dimensiuni | 140x200 cm |
| Lungime | 215 cm |
| Lățime | 141 cm |
| Înălțime | 108 cm |
| Greutate | 98 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Gri deschis |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 140x200 cm |
| Material picioare | Plastic |
| Saltea inclusa | Da |