Pat continental tapitat cu lada depozitare, 140x200 cm, ELTAP, Camma, lemn/poliester, gri deschis
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5905496620686
Livrare curier - gratuit (46-50 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
4.454 Lei
4.083 Lei
Compozitie material
Material tapiterie: 100% poliester (tesatura primara Royal 04).
Material cadru: lemn de pin
Umplutura sezut: spuma T2540
Grosime topper: 4 cm
Umplutura spatar: spuma T2130
Picioare din lemn de culoare neagra.
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 56 cm
Inaltime picioare: 10 cm
Greutatea maxima suportata: 220 kg
Compartiment depozitare: 2
Dimensiuni compartiment depozitare: 182x66x15 cm
Suprafata de dormit: 140x200 cm
Produsul necesita asamblare.
Caracteristici
| Dimensiuni | 140x200 cm |
| Lungime | 222 cm |
| Lățime | 162 cm |
| Înălțime | 102 cm |
| Greutate | 118 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Gri deschis |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 140x200 cm |
| Material picioare | Lemn |
| Saltea inclusa | Da |