Pat boxspring tapitat, 180x200 cm, ELTAP, 01-1.8, Inez, lemn/poliester, gri inchis
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5904484089870
Livrare curier - 129 Lei (43-45 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 12.05 - Joi 14.05
Variante disponibile
3.938 Lei
3.610 Lei
Compozitie material
Material tapiterie: 100% poliester (tesatura primara Sawana 05).
Material cadru: lemn de pin
Umplutura sezut: spuma-T25 si spuma T21
Picioare din plastic de culoare argintie.
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 50 cm
Inaltime picioare: 3 cm
Greutatea maxima suportata: 260 kg
Fara compartiment depozitare.
Suprafata de dormit: 180x200 cm
Produsul necesita asamblare, asamblat partial.
Caracteristici
| Dimensiuni | 180x200 cm |
| Lungime | 205 cm |
| Lățime | 183 cm |
| Înălțime | 105 cm |
| Greutate | 127.5 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Gri inchis |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 180x200 cm |
| Material picioare | Plastic |
| Saltea inclusa | Da |