Pat boxspring tapitat, 140x200 cm, ELTAP, 09-1.4, Inez, lemn/poliester, gri inchis
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5904484089771
Livrare curier - gratuit (46-50 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
3.691 Lei
3.384 Lei
Compozitie material
Material tapiterie: 100% poliester (tesatura primara Inari 96).
Material cadru: lemn de pin
Umplutura sezut: spuma-T25 si spuma T21
Picioare din plastic de culoare argintie.
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 50 cm
Inaltime picioare: 3 cm
Greutatea maxima suportata: 220 kg
Fara compartiment depozitare.
Suprafata de dormit: 140x200 cm
Produsul necesita asamblare, asamblat partial.
Caracteristici
| Dimensiuni | 140x200 cm |
| Lungime | 205 cm |
| Lățime | 143 cm |
| Înălțime | 105 cm |
| Greutate | 220 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Gri inchis |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 140x200 cm |
| Material picioare | Plastic |
| Saltea inclusa | Da |