Paravan decorativ / despartitor camera Jalila, Bizzotto, 135x180 cm, hartie/paie/lemn de plop, verde
Stoc epuizat • Brand Bizzotto • Cod 8051836588608
Culori disponibile
Alege un alt produs disponibil
Compozitie material: hartie, paie si lemn de plop.
Caracteristici
| Lungime | 135 cm |
| Lățime | 6 cm |
| Înălțime | 180 cm |
| Greutate | 4.2 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Verde |
| Tip produs | Paravan decorativ |
| Stil | Modern |