Pantofar, Hanah Home, Prag, 60x111x35 cm, Travertin
În stoc furnizor • Brand Hommy Craft • Cod 8684283020867
Livrare curier - gratuit (19-23 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
890 Lei
Solicită mai multe informații
Pantofar
Grosime: 18 mm
Picior metalic, Mâner din plastic
Latime: 60 cm Inaltime: 111 cm Adancime: 35 cm
Înălțimea raftului: 21,15 cm
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 60x111x35 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Înălțime | 111 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Travertin |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Pantofare |