Pantofar, Hanah Home, Duru, 120.5x79.2x30 cm, Alb mat
Stoc epuizat • Brand Miwood • Cod 8684283650392
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Pantofar
Grosime: 18 mm
Latime: 120,5 cm Inaltime: 79,2 cm Adancime: 30 cm
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 120.5x79.2x30 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Lățime | 120.5 cm |
| Înălțime | 79.2 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb mat |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Pantofare |