Noptiera Pal, Decortie, 25x27x60 cm, antracit
În stoc furnizor • Brand Decortie • Cod 8681875520897
Livrare curier - gratuit (31-33 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Culori disponibile
438 Lei
Caracteristici
| Lungime | 25 cm |
| Lățime | 27 cm |
| Înălțime | 60 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Antracit |
| Grosime | 18 mm |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Noptiera |
| Stil | Modern |